Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Gromadka

Pranie tapicerek Gromadka

Najlepsze pranie tapicerek w Gromadce - wypierzemy Ci dom do czysta.

Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową, kóre chciałbyś gruntownie wyczyścić, a domowe sposoby to za mało? Chcesz odświeżyć mieszkanie, by sprzedać je lub wynająć po najkorzystniejszej cenie? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze?

Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny stanowią niezwykle ważny element w każdym wnętrzu. To one często przesądzają o estetyce i wyglądzie naszego mieszkania. Dlatego rozumiemy, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Nasza firma oferuje najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Gromadka, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji.Oferujemy profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Gromadce za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu.  

Pozbądź się w bezpieczny sposób wszystkich szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Gromadce, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na wykorzystaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Najskuteczniejsze wielostopniowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Gromadka - wypierze każdy brud.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Gromadka odróżnia od konkurencji to, że nasz proces prania składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Gromadce już dziś i podaruj sobie luksus czystości w swoim domu.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Gromadce. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Gromadka, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Gromadce. 

Nasze ostatnie realizacje:

Lubań (pranie tapicerki meblowej), Lubin (pranie fotela biurkowego), Przemków (pranie narożnika 3-os.), Chocianów (pranie krzesła), Legnica (pranie dywanów), Prochowice (pranie sofy 2-os.), Karpacz (pranie sofy), Gromadka (pranie fotela dużego), Radwanice (pranie narożnika), Szklarska Poręba (pranie kanapy), Jelenia Góra (pranie sofy), Bolków (pranie tapicerki meblowej), Świerzawa (pranie kanapy), Bolesławiec (pranie fotela biurkowego), Głogów (pranie fotela małego), Złotoryja (pranie krzesła), Kąty Wrocławskie (pranie sofy 2-os.), Wrocław (pranie krzesła), Strzegom (pranie wykładzin), Środa Śląska (pranie fotela małego), Bielany Wrocławskie (pranie kanapy z oparciami), Nowogrodziec (pranie dywanów), Lwówek Śląski (pranie fotela dużego), Chojnów (pranie narożnika), Jawor (pranie tapicerki meblowej), Polkowice (pranie tapicerki meblowej), Ścinawa (pranie narożnika 3-os.), Legnickie Pole (pranie wykładzin), Świdnica (pranie kanapy z oparciami), Kowary (pranie dywanów)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą