Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Prochowice

Pranie tapicerek Prochowice

Profesjonalne pranie tapicerek w Prochowicach - wypierzemy każdą tapicerkę.

Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową, która potrzebuje gruntownego czyszczenia? Chcesz sprzedać  lub wynająć mieszkanie po najkorzystniejszej cenie? Dbasz o czystość Twoich mebli i dywanów, ale domowe sposoby czyszczenia nie przyniosły zadowalających rezultatów? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze?

Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Prochowicach za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich w materiał, jak np. przy szamponowaniu. 

Nasza firma doskonale rozumie, że jednym z najistotniejszych elementów każdego domu są meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często decydują o estetyce i wyglądzie naszego wnętrza. Rozumiemy też, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Dlatego zapewniamy najdoskonalsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Prochowice, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. 

Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Wielostopniowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Prochowice to gwarancja 100% satysfakcji.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny, który jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym, która następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięta ze środka, a wraz z nią cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zredukować do minimum czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Prochowice odróżnia od konkurencji to, że na nasz proces prania składa się aż kilka faz:

 • Pierwsza faza to odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Bezpieczne neutralizowanie szkodliwych substancji.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda usuwania zanieczyszczeń, polegająca na wykorzystaniu siły ozonu, tzw. "aktywnego tlenu". Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. W odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, ponieważ ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Prochowicach, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • alergenów i roztoczy,
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Wybierz usługi najlepszego prania tapicerek w Prochowicach i już dziś zadbaj o czystość Twoich mebli.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po idealne rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Prochowicach. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Prochowice, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Prochowicach. 

Nasze ostatnie realizacje:

Wrocław (pranie fotela małego), Złotoryja (pranie sofy), Legnica (pranie kanapy), Kowary (pranie tapicerki meblowej), Świdnica (pranie kanapy z oparciami), Chojnów (pranie fotela biurkowego), Strzegom (pranie fotela dużego), Nowogrodziec (pranie kanapy z oparciami), Jawor (pranie kanapy), Chocianów (pranie tapicerki meblowej), Karpacz (pranie narożnika), Jelenia Góra (pranie krzesła), Przemków (pranie tapicerki meblowej), Polkowice (pranie wykładzin), Bolków (pranie sofy 2-os.), Bolesławiec (pranie fotela dużego), Lubin (pranie krzesła), Świerzawa (pranie dywanów), Radwanice (pranie krzesła), Prochowice (pranie tapicerki meblowej), Legnickie Pole (pranie fotela małego), Bielany Wrocławskie (pranie narożnika 3-os.), Ścinawa (pranie wykładzin), Kąty Wrocławskie (pranie sofy 2-os.), Szklarska Poręba (pranie fotela biurkowego), Lwówek Śląski (pranie dywanów), Głogów (pranie narożnika 3-os.), Środa Śląska (pranie dywanów), Gromadka (pranie sofy), Lubań (pranie narożnika)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą