Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Nowogrodziec

Pranie tapicerek Nowogrodziec

Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową i chciałbyś ją gruntownie wyczyścić? Chcesz odświeżyć mieszkanie, by sprzedać je lub wynająć po najkorzystniejszej cenie? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze? Twoje meble i dywany aż proszą się o pranie, a domowe sposoby czyszczenia są niewystarczające?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Najlepsze pranie tapicerek w Nowogrodźcu - z nami Twój dom będzie lśnił czystością!

Doskonale wiemy, jak ważny element każdego domu stanowią meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często przesądzają o estetyce i wyglądzie naszego mieszkania. Rozumiemy też, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Z myślą o tym nasza firma oferuje najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Nowogrodziec, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Nowogrodźcu za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu. Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Wielostopniowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Nowogrodziec - Twoje meble jak nowe.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Nowogrodziec odróżnia od konkurencji to, że nasz proces prania składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Bezpieczna metoda usuwania szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnych zapachów.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Nowogrodźcu, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • drobnoustrojów i bakterii,
 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na wykorzystaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Skorzystaj z usług najlepszego prania tapicerek w Nowogrodźcu już dziś i ciesz się czystością.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Nowogrodźcu. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Nowogrodziec, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Nowogrodźcu. 

Nasze ostatnie realizacje:

Przemków (pranie narożnika 3-os.), Polkowice (pranie kanapy), Lubin (pranie kanapy), Legnickie Pole (pranie dywanów), Prochowice (pranie krzesła), Radwanice (pranie tapicerki meblowej), Kowary (pranie dywanów), Chojnów (pranie narożnika), Lwówek Śląski (pranie tapicerki meblowej), Świerzawa (pranie sofy 2-os.), Gromadka (pranie fotela dużego), Wrocław (pranie fotela biurkowego), Strzegom (pranie fotela małego), Szklarska Poręba (pranie dywanów), Nowogrodziec (pranie tapicerki meblowej), Środa Śląska (pranie narożnika 3-os.), Ścinawa (pranie krzesła), Karpacz (pranie kanapy z oparciami), Głogów (pranie narożnika), Jawor (pranie fotela dużego), Lubań (pranie kanapy z oparciami), Kąty Wrocławskie (pranie fotela małego), Jelenia Góra (pranie fotela biurkowego), Bielany Wrocławskie (pranie wykładzin), Bolesławiec (pranie sofy), Bolków (pranie krzesła), Chocianów (pranie wykładzin), Świdnica (pranie sofy), Złotoryja (pranie sofy 2-os.), Legnica (pranie tapicerki meblowej)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą