Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Legnickie Pole

Pranie tapicerek Legnickie Pole

Profesjonalne pranie tapicerek w Legnickim Polu - wypierzemy Ci dom do czysta.

Dbasz o czystość Twoich mebli i dywanów, ale domowe sposoby czyszczenia nie przyniosły zadowalających rezultatów? Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową, która potrzebuje gruntownego czyszczenia? Chcesz sprzedać  lub wynająć mieszkanie po najkorzystniejszej cenie? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze?

Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Legnickim Polu za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich w materiał, jak np. przy szamponowaniu. 

Nasza firma doskonale rozumie, że jednym z najistotniejszych elementów każdego domu są meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często decydują o estetyce i wyglądzie naszego wnętrza. Dlatego wiemy, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości i oferujemy najdoskonalsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Legnickie Pole, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. 

Najskuteczniejsze wielostopniowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Legnickie Pole to gwarancja 100% satysfakcji.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny, który jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Polega ona na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zredukować do minimum czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Legnickie Pole odróżnia od konkurencji to, że na nasz proces prania składa się aż kilka faz:

 • Pierwsza faza to odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Wybierz usługi najlepszego prania tapicerek w Legnickim Polu i już dziś zadzwoń po najlepsze czyszczenie dla Twoich mebli i dywanów.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po idealne rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Legnickim Polu. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Legnickie Pole, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością.

Aktywna siła ozonu - by pozbyć się szkodliwych substancji w Twoim domu.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda usuwania zanieczyszczeń, polegająca na wykorzystaniu siły ozonu, tzw. "aktywnego tlenu". W odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, ponieważ ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Legnickim Polu, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • alergenów i roztoczy,
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Legnickim Polu. 

Nasze ostatnie realizacje:

Karpacz (pranie fotela małego), Lubań (pranie dywanów), Strzegom (pranie dywanów), Bolesławiec (pranie narożnika), Złotoryja (pranie krzesła), Bolków (pranie narożnika 3-os.), Radwanice (pranie narożnika 3-os.), Przemków (pranie tapicerki meblowej), Chocianów (pranie narożnika), Wrocław (pranie krzesła), Jawor (pranie sofy 2-os.), Świdnica (pranie dywanów), Prochowice (pranie wykładzin), Gromadka (pranie tapicerki meblowej), Nowogrodziec (pranie kanapy), Lubin (pranie krzesła), Chojnów (pranie fotela dużego), Jelenia Góra (pranie kanapy), Świerzawa (pranie fotela małego), Ścinawa (pranie fotela biurkowego), Legnickie Pole (pranie tapicerki meblowej), Kowary (pranie sofy), Lwówek Śląski (pranie kanapy z oparciami), Kąty Wrocławskie (pranie sofy 2-os.), Środa Śląska (pranie fotela biurkowego), Polkowice (pranie sofy), Głogów (pranie kanapy z oparciami), Legnica (pranie wykładzin), Bielany Wrocławskie (pranie tapicerki meblowej), Szklarska Poręba (pranie fotela dużego)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą