Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Prochowice

Pranie tapicerek Prochowice

Profesjonalne i skuteczne pranie tapicerek w Prochowicach - i Twój dom znów lśni!

Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową i chciałbyś ją gruntownie wyczyścić? Chcesz odświeżyć mieszkanie, by sprzedać je lub wynająć po najkorzystniejszej cenie? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze? Starasz się dbać o czystość Twoich mebli i dywanów, ale domowe sposoby czyszczenia okazują się bezskuteczne?

Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

Doskonale rozumiemy, że meble tapicerowane, dywany i wykładziny stanowią niezwykle istotny element każdego domu, jaki zwykle przesądza o estetyce i wyglądzie całego wnętrza. Rozumiemy też, jak problematyczne i trudne może być utrzymanie ich w czystości oraz zachowanie estetycznego wyglądu samodzielnie za pomocą domowych sposobów. Dlatego zapewniamy Ci najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek w Prochowicach, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas i bez zniszczeń.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Prochowicach z wykorzystaniem najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu.  Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i specjalistyczne urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji.

Wieloetapowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Prochowice - profesjonalnie, bezpiecznie, gruntownie i do czysta! Poznaj najlepszą ofertę prania tapicerek w Prochowicach z gwarancją Twojej satysfakcji

Do prania tapicerek wykorzystujemy najskutecznniejszą metodę prania ekstrakcyjnego, tzw. "na mokro". Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

To, co odróżnia nasze usługi prania tapicerek w Prochowicach od konkurencji to nasz wielofazowy proces prania, który składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Zastosowanie takieg wielofazowego procesu prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Ozonowanie - bezpieczne usuwanie szkodliwych substancji - Twój dom przyjazny dla zdrowia

W naszej ofercie posiadamy również usługę ozonowania, jaka pozwala na bezpieczne usuwanie szkodliwych substancji w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki tej usudze Twój dom stanie się czysty i przyjazny dla zdrowia Twojej rodziny dzięki aktywnej sile ozonu.

Ozonowanie powierzchni użytkowych oferowane przez naszą firmę w Chocianowie pozwala na skuteczne usuwanie w bezpieczny sposób szkodliwych substancji, takich jak:

 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na wykorzystaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Postaw na profesjonalistów - skorzystaj z najlepszych usług prania tapicerek w Prochowicach i już dziś ciesz się świeżą czystością Twoich mebli i dywanów!

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Brudne, poplamione dywany i wykładziny odbierają Ci komfort i estetyczny wygląd Twojego domu? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Prochowicach. Z nami szybko, łatwo i skutecznie rozprawisz się z każdym brudem i plamami na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz ofertę profesjonalnego prania ekstrakcyjnego mebli tapicerowanych i dywanów Prochowice, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Prochowicach. 

Wybierz najlepsze pranie tapicerek, zadzwoń do nas i już dziś ciesz się estetyczną czystością Twoich mebli: 666 700 203! Podaruj sobie komfort czystości w Twoim domu...

Nasze ostatnie realizacje:

Prochowice (pranie narożnika 3-os.) Przemków (pranie fotela dużego) Kowary (pranie sofy) Strzegom (pranie dywanów) Wrocław (pranie fotela małego) Złotoryja (pranie tapicerki meblowej) Polkowice (pranie fotela biurkowego) Legnickie Pole (pranie kanapy) Świdnica (pranie sofy 2-os.) Świerzawa (pranie dywanów) Kąty Wrocławskie (pranie narożnika) Lubań (pranie sofy 2-os.) Środa Śląska (pranie krzesła) Szklarska Poręba (pranie kanapy z oparciami) Bielany Wrocławskie (pranie fotela małego) Jelenia Góra (pranie narożnika 3-os.) Chojnów (pranie dywanów) Bolków (pranie tapicerki meblowej) Chocianów (pranie wykładzin) Ścinawa (pranie fotela biurkowego) Głogów (pranie fotela dużego) Gromadka (pranie narożnika) Jawor (pranie kanapy) Lwówek Śląski (pranie tapicerki meblowej) Nowogrodziec (pranie krzesła) Karpacz (pranie tapicerki meblowej) Lubin (pranie wykładzin) Radwanice (pranie sofy) Legnica (pranie krzesła) Bolesławiec (pranie kanapy z oparciami)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą