Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Ścinawa

Pranie tapicerek Ścinawa

Twoje meble lub dywany aż proszą się o pranie, a domowe sposoby czyszczenia okazują się bezskuteczne? Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową, lecz nie wiesz jak je gruntownie wyczyścić? Chcesz odświeżyć mieszkanie, by sprzedać je lub wynająć po najkorzystniejszej cenie? Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze?

Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny stanowią bardzo ważny element każdego domu. To one często przesądzają o estetyce i wyglądzie naszego mieszkania. Rozumiemy doskonale, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Dlatego zapewniamy najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Ścinawa, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Najlepsze pranie tapicerek w Ścinawie - wypierzemy Ci dom do czysta.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Ścinawie za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu. Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Ozonowanie - bezpieczne usuwanie szkodliwych substancji.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Ścinawie, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na wykorzystaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Najskuteczniejsze pranie ekstrakcyjne tapicerek Ścinawa to gwarancja 100% satysfakcji.

Nasze usługi prania tapicerek Ścinawa odróżnia od konkurencji to, że nasz proces prania składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

Postaw na najlepsze pranie tapicerek w Ścinawie i już dziś zamów pranie swoich mebli.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Ścinawie. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Ścinawa, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Ścinawie. 

Nasze ostatnie realizacje:

Lubań (pranie kanapy z oparciami), Kąty Wrocławskie (pranie kanapy), Lwówek Śląski (pranie tapicerki meblowej), Strzegom (pranie fotela małego), Legnica (pranie kanapy), Karpacz (pranie sofy), Złotoryja (pranie krzesła), Ścinawa (pranie fotela małego), Nowogrodziec (pranie kanapy z oparciami), Prochowice (pranie fotela dużego), Jelenia Góra (pranie sofy 2-os.), Polkowice (pranie dywanów), Świdnica (pranie tapicerki meblowej), Jawor (pranie sofy 2-os.), Legnickie Pole (pranie narożnika), Gromadka (pranie tapicerki meblowej), Chocianów (pranie tapicerki meblowej), Kowary (pranie krzesła), Głogów (pranie wykładzin), Szklarska Poręba (pranie krzesła), Bolesławiec (pranie narożnika 3-os.), Środa Śląska (pranie fotela dużego), Bolków (pranie narożnika 3-os.), Lubin (pranie narożnika), Przemków (pranie wykładzin), Radwanice (pranie dywanów), Świerzawa (pranie dywanów), Bielany Wrocławskie (pranie fotela biurkowego), Chojnów (pranie fotela biurkowego), Wrocław (pranie sofy)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą