Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Kowary

Pranie tapicerek Kowary

Doskonale rozumiemy, jak ważny element każdego domu stanowią meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często przesądzają o estetyce i wyglądzie naszego mieszkania. Rozumiemy też, jak trudne jest utrzymanie ich w czystości. Dlatego zapewniamy najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Kowary, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Najlepsze pranie tapicerek w Kowarach - wypierzemy każdą tapicerkę do czysta.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Kowarach za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Ozonowanie - bezpieczne usuwanie szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnych zapachów.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Kowarach, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • zarodników grzybów i pleśni
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na zastosowaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Wielostopniowe pranie ekstrakcyjne tapicerek Kowary to gwarancja najwyższej jakości wykonania usługi.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Kowary odróżnia od konkurencji to, że nasz proces prania składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Postaw na najlepsze pranie tapicerek w Kowarach i już dziś zamów pranie swoich mebli.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Kowarach. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Kowary, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Kowarach. 

Nasze ostatnie realizacje:

Złotoryja (pranie fotela małego), Bielany Wrocławskie (pranie fotela biurkowego), Środa Śląska (pranie wykładzin), Kowary (pranie dywanów), Przemków (pranie krzesła), Lubin (pranie narożnika 3-os.), Legnickie Pole (pranie krzesła), Strzegom (pranie wykładzin), Radwanice (pranie sofy 2-os.), Bolków (pranie sofy 2-os.), Chocianów (pranie kanapy), Chojnów (pranie fotela dużego), Lwówek Śląski (pranie krzesła), Bolesławiec (pranie narożnika), Gromadka (pranie tapicerki meblowej), Jawor (pranie kanapy z oparciami), Świdnica (pranie narożnika), Wrocław (pranie kanapy), Świerzawa (pranie tapicerki meblowej), Kąty Wrocławskie (pranie fotela dużego), Lubań (pranie sofy), Jelenia Góra (pranie tapicerki meblowej), Szklarska Poręba (pranie sofy), Polkowice (pranie fotela biurkowego), Nowogrodziec (pranie dywanów), Ścinawa (pranie fotela małego), Prochowice (pranie narożnika 3-os.), Karpacz (pranie kanapy z oparciami), Legnica (pranie tapicerki meblowej), Głogów (pranie dywanów)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą