Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Karpacz

Pranie tapicerek Karpacz

Planujesz czyszczenie wykładzin w Twoim biurze?Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową, która potrzebuje gruntownego czyszczenia? Dbasz o czystość Twoich mebli i dywanów, ale domowe sposoby czyszczenia nie przyniosły zadowalających rezultatów? Chcesz sprzedać  lub wynająć mieszkanie po najkorzystniejszej cenie? 

Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Profesjonalne pranie tapicerek w Karpaczu - i Twój dom lśni czystością.

Nasza firma doskonale rozumie, że jednym z najistotniejszych elementów każdego domu są meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często decydują o estetyce i wyglądzie naszego wnętrza. Rozumiemy też, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Dlatego zapewniamy najdoskonalsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Karpacz, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Oferujemy profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Karpaczu za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich w materiał, jak np. przy szamponowaniu. 

Wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. 

Pranie ekstrakcyjne tapicerek Karpacz to gwarancja 100% satysfakcji.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny, który jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zredukować do minimum czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Karpacz odróżnia od konkurencji to, że na nasz proces prania składa się aż kilka faz:

 • Pierwsza faza to odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Bezpieczne neutralizowanie szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnych zapachów za pomocą aktywnej siły ozonu.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda usuwania zanieczyszczeń, polegająca na wykorzystaniu siły ozonu, tzw. "aktywnego tlenu". W odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, ponieważ ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Karpaczu, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • alergenów i roztoczy,
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Wybierz usługi najlepszego prania tapicerek w Karpaczu i już dziś zadbaj o czystość swoich mebli.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po idealne rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Karpaczu. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Karpacz, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Karpaczu. 

Nasze ostatnie realizacje:

Lubin (pranie kanapy z oparciami), Radwanice (pranie krzesła), Bielany Wrocławskie (pranie fotela biurkowego), Chojnów (pranie wykładzin), Prochowice (pranie fotela małego), Wrocław (pranie narożnika), Kowary (pranie dywanów), Strzegom (pranie krzesła), Nowogrodziec (pranie kanapy z oparciami), Głogów (pranie tapicerki meblowej), Lubań (pranie sofy 2-os.), Karpacz (pranie sofy 2-os.), Gromadka (pranie sofy), Legnickie Pole (pranie fotela małego), Świerzawa (pranie narożnika), Bolesławiec (pranie fotela dużego), Jelenia Góra (pranie tapicerki meblowej), Jawor (pranie tapicerki meblowej), Przemków (pranie dywanów), Złotoryja (pranie fotela biurkowego), Kąty Wrocławskie (pranie fotela dużego), Bolków (pranie narożnika 3-os.), Ścinawa (pranie tapicerki meblowej), Legnica (pranie wykładzin), Lwówek Śląski (pranie krzesła), Świdnica (pranie sofy), Środa Śląska (pranie kanapy), Polkowice (pranie kanapy), Chocianów (pranie narożnika 3-os.), Szklarska Poręba (pranie dywanów)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą