Jesteś tutaj: Oferta Miasta Pranie tapicerek Bielany Wrocławskie

Pranie tapicerek Bielany Wrocławskie

Twoje meble i dywany potrzebują prania, a domowe sposoby to za mało? Chcesz podnieść wartość swojego mieszkania przed sprzedażą lub wynajęciem? Wykładziny w Twoim biurze, aż proszą się o pranie?

Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Doskonale rozumiemy, jak ważny element każdego domu stanowią meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. To one często przesądzają o estetyce i wyglądzie naszego mieszkania. Rozumiemy też, jak ważne i niestety trudne jest utrzymanie ich w czystości. Dlatego zapewniamy najlepsze rozwiązanie, jakim są nasze usługi prania tapicerek Bielany Wrocławskie, dzięki którym z łatwością utrzymasz w perfekcyjnej czystości swoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny, zapewniając im schludny, estetyczny wygląd na długi czas.

Najlepsze pranie tapicerek w Bielanach Wrocławskich - podaruj Twoim meblom nowe życie.

Wykonujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej na takich elementach, jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów w Bielanach Wrocławskich za pomocą najskuteczniejszej obecnie metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Umożliwia ona głębokie i gruntowne czyszczenie zabrudzeń, a nie tylko rozmazywanie i wcieranie ich, jak np. przy szamponowaniu. Do prania wykorzystujemy tylko renomowane środki i urządzenia czyszczące, co stanowi gwarancję nie tylko najlepszej jakości wykonania usługi, ale także bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy masz pewność, że Twoje meble znajdują się w rękach ekspertów, którzy doskonale znają się na swojej profesji. 

Ozonowanie - bezpieczna metoda usuwania szkodliwych substancji w Twoim domu.

Nasza firma oferuje również ozonowanie powierzchni użytkowych w Bielanach Wrocławskich, które w bezpieczny sposób pozwala na skuteczne usuwanie:

 • alergenów i roztoczy,
 • wszelkich nieprzyjemnych zapachów (stęchlizny, zapachów odzwierzęcych, dymu tytoniowego czy spalenizny, itp.),
 • zarodników grzybów i pleśni
 • drobnoustrojów i bakterii,
 • oraz odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Ozonowanie to skuteczna i bezpieczna metoda, polegająca na wykorzystaniu ozonu, tzw. "aktywnego tlenu", który w odróżnieniu od tlenu, posiada trzy atomy tlenu zamiast dwóch. To właśnie ten trzeci atom tlenu jest odpowiedzialny za aktywność chemiczną ozonu. Wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, podczas której następuje ich gwałtowne utlenianie. "Aktywny tlen" powoduje rozpad szkodliwych substancji na mniej złożone i nieszkodliwe cząsteczki. Bezpieczeństwo tej metody gwarantuje, to że ozon po reakcji rozpada się z powrotem do postaci czystego tlenu. Już po 30 minutach po zakończeniu zabiegu ozonowania jego stężenie spada o połowę, aż do całkowitego usunięcia.

Najskuteczniejsze pranie ekstrakcyjne tapicerek Bielany Wrocławskie to gwarancja 100% skuteczności.

Stosowana przez nas metoda ekstrakcyjna czyszczenia za pomocą wody oraz detergentu pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych, najgłębszych zabrudzeń w sposób delikatny i całkowicie bezpieczny dla czyszczonych materiałów. Zasada jej działania polega na wstrzykiwaniu wody wraz ze specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. A następnie za pomocą specjalnego odkurzacza czyszczącego, zostaje z potężną siłą ssania, wyciągnięty ze środka cały brud, alergeny, roztocza i roztwór czyszczący, a także - nawet 95% wilgotności, dzięki czemu możemy zminimalizować czas schnięcia tapicerek po praniu.

Nasze usługi prania tapicerek Bielany Wrocławskie odróżnia od konkurencji to, że nasz proces prania składa się z aż kilku faz:

 • Najpierw wykonujemy odkurzanie dywanu/tapicerki na sucho. Jest to bardzo ważny proces, który pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń i kurzu, które nie podlegają rozpuszczeniu w wodzie i detergencie, więc zostałyby wtarte w głąb materiału, a nawet gąbki.
 • następnie spryskujemy powierzchnię wstępnie środkiem do rozpuszczania brudu (prespray),
 • potem prespray zostaje wtarty - szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką walcową w przypadku wykładzin i dywanów
 • kolejną fazę stanowi usuwanie plam za pomocą specjalnych odplamiaczy
 • i wreszcie - rozpoczynamy fazę prania właściwego metodą ekstrakcyjną za pomocą odkurzacza piorącego.

Taki wielostopniowy proces prania gwarantuje najskuteczniejsze i najbardziej efektywne czyszczenie, które pozwoli zachować czysty, schludny i estetyczny wygląd Twoich mebli i dywanów na długi czas.

Postaw na najlepsze pranie tapicerek w Bielanach Wrocławskich - i wszystko czyste.

Nie możesz już patrzeć na zabrudzone tapicerki mebli czy dywanów? Nie zwlekaj i sięgnij po najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z brudnymi obiciami mebli - skorzystaj z naszych usług prania tapicerek w Bielanach Wrocławskich. Z nami szybko i łatwo rozprawisz się z brudem na obiciach mebli tapicerowanych, dywanach czy wykładzinach, a wszystkie Twoje meble będą lśnić czystością. Wybierz profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych i dywanów Bielany Wrocławskie, które skutecznie wyczyści każdą tapicerkę, dywan czy materac w Twoim domu i biurze - w kwestii prania tapicerek jesteśmy ekspertami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Bielanach Wrocławskich. 

Nasze ostatnie realizacje:

Gromadka (pranie tapicerki meblowej), Chocianów (pranie fotela biurkowego), Lwówek Śląski (pranie fotela dużego), Kąty Wrocławskie (pranie tapicerki meblowej), Przemków (pranie tapicerki meblowej), Strzegom (pranie dywanów), Karpacz (pranie kanapy z oparciami), Jawor (pranie dywanów), Świdnica (pranie narożnika 3-os.), Głogów (pranie wykładzin), Jelenia Góra (pranie sofy 2-os.), Prochowice (pranie krzesła), Lubań (pranie wykładzin), Chojnów (pranie sofy), Nowogrodziec (pranie fotela biurkowego), Legnickie Pole (pranie fotela małego), Środa Śląska (pranie narożnika 3-os.), Legnica (pranie fotela dużego), Polkowice (pranie narożnika), Bielany Wrocławskie (pranie kanapy), Radwanice (pranie fotela małego), Ścinawa (pranie sofy), Kowary (pranie kanapy), Wrocław (pranie kanapy z oparciami), Świerzawa (pranie dywanów), Złotoryja (pranie tapicerki meblowej), Bolesławiec (pranie krzesła), Szklarska Poręba (pranie narożnika), Bolków (pranie sofy 2-os.), Lubin (pranie krzesła)

Bezpłatna wycena

Już teraz zamów bezpłatną wycenę prania tapicerki. Wypełnij formularz kontaktowy! Skontaktujemy się z Tobą